Bhavina Patel po srebru v Tokiu ni mogla 'uresničiti' svojega načrta igre

Po pisanju zgodovine na paraolimpijskih igrah v Tokiu je veslačica Bhavina Patel dejala, da je razočarana, ker na tekmi za zlato medaljo ni dala svojih sto odstotkov.

Bhavina Hasmukhbhai Patel (Foto: Twitter / Rahul Gandhi). Zasluge za sliko: ANI
  • Država:
  • Japonska

Avtor Anukul Chauhan Po scenariju zgodovine v Tokiu Paraolimpijske igre, veslač, Bavina Patel je rekla, da je razočarana, ker ni dala svojih sto odstotkov na tekmi za zlato medaljo.

Indija je za igralca namiznega tenisa osvojila srebro, ko je proti Kitajci Zhou izgubila tekmo za zlato medaljo Ying 3-0 v samicah žensk - 4. razred v teku Tokio Paraolimpijske igre v nedeljo. S to srebrno medaljo, Bhavina je prva igralka namiznega tenisa, ki je na paraolimpijskih igrah v Indiji osvojila medaljo in druga športnica po vodji PCI DeepaMalik za dosego tega podviga.Malik je v Riu 2016 osvojila srebro v streljanju žensk. 'Na eni strani sem zelo vesel, na eni pa zelo živčen, zato na tekmi nisem mogel dati svojih sto odstotkov. Nisem zadovoljen in malo razočaran. Toda na naslednjem turnirju, 'Bhavina, bom izpolnil vse pomanjkljivosti je po tekmi povedal ANI.

Prva številka sveta, Zhou Ying je preplavil Bavino Patel v ravnih nizih s 3-0 (11-7, 11-5, 11-6) v samo 19 minutah. Govorimo o njeni duševni zbranosti in odpornosti med tekmo proti Kitajcem Bhavina je rekel: 'Zelo dobro obvladujem svoj um. Zame to ni velika stvar. Ampak to je bila moja prva izkušnja. Kitajski igralec je igral zelo dobro. Imela je zelo hiter trenutek in ogromno izkušenj, zato sem bila nervozna. ' 'Poskušal sem dati svojih sto odstotkov, vendar nisem mogel dati, zato sem razočaran. Če bi se potrudil, bi to zagotovo naredil [osvojil zlato]. '

Predvsem Patel izgubil tudi od Zhou na svoji prvi tekmi skupinskega dela v sredo, saj je bila edina nasprotnica Indijanke na celotnem turnirju ni mogel premagati. V finalu je premagala 9, 8, 2 in 3 svetovno vojsko. 'Prepričan sem bil, da bom proti njej osvojil medaljo in zagotovo osvojil zlato. A čutila sem rahel pritisk, ker nisem mogla obvladati svojih misli. Način, na katerega sem hotel igrati, mi ni bil popolnoma uresničen. ' Nadalje je govorila o njenem finalu in dejala: 'Poskušal sem ji dati [Zhou] stranske žogice, a ji je uspelo zadeti. Zato sem mislil, da ji ne bi smel dati teh negativnih točk, in se odločil, da s tem ne bom nadaljeval. '

kje poteka reševanje na severu

Govorimo o tem, da bi postali prvi Indijanec da je na igrah osvojila medaljo v namiznem tenisu, je rekla: 'Zelo sem vesela, da je Indijac je ustvaril zgodovino v para namiznem tenisu. Na tej poti so me podpirali številni ljudje in organizacije. Posebna zahvala mojemu trenerju, ker me je ves čas podpiral in me pripeljal do zelo naporne vaje. ' zahvalila se je tudi svoji družini in bogu za srebrno medaljo. 'Tudi medaljo želim posvetiti navijačem, Indiji , PCI, SAI, TOPS, Društvo slepih ljudi. Brez njihove podpore nisem nič. '

Če se vrnem na tekmo para namiznega tenisa, Zhou Ying je zdaj postal eden najbolj okrašenih padalcev na Kitajskem. 32-letnik je zdaj šestkratni zmagovalec paraolimpijske zlate medalje. Osvojila je dve medalji v vsakem posamičnem in ekipnem tekmovanju med paraolimpijskimi kampanjami 2008 in 2012, zdaj pa eno v Tokiu 2020. Čeprav je na igrah v Riu leta 2016 v samci izpustila stopničke, ji je v ekipnem delu uspelo priti do slave.

Kitajski paddler je tudi 6-kratno svetovno prvenstvo osvajalec medalj. Njene medalje vključujejo 1 srebrno in 5 zlatih medalj. Je ena najboljših veslačev v Aziji , ki je zmagal 14Asian Medalje prvakov in 5 Azijcev Igre zlate medalje. (ANI)