Vardy je v uvodnem delu EPL zmagal Leicester z 1: 0 nad Wolvesi

Vardy je v 41. minuti naletel na predložek Ricarda Pereire in z levo nogo udaril vratarja Wolvesa Joseja Sa. Zasluge za sliko: Wikipedia
  • Država:
  • Združeno kraljestvo

Jamie Vardy je zmagal, ko je Leicester sledil svojemu ščitu skupnosti zmaga z zmago nad Wolverhamptonom z 1: 0 v svoji Premier ligi odpirač.

Vardy je tekel na križ Ricarda Pereire v 41. minuti udaril z levo nogo mimo Volkov vratar Jose Sa.

Wolves pod vodstvom novega direktorja Bruna Lageja , je prevladoval v drugem polčasu, a tudi z napadalcem Raulom Jimenezom ni mogel izenačiti vodil napad na svojo prvo ligo videz od zloma lobanje pred devetimi meseci.

boruto manga 53. poglavje

Zmagovalec volkov Francisco Trincao , ki je postal njegova prva liga debitiral po tem, ko se je pridružil Barceloni na izposoji , je igral en-dva z Ruben Neves nato pa videl, kako se je njegov strel iz bližine preusmeril čez prečko.

Tudi volkovi so imeli pozne priložnosti, a tudi Kilman ne , dribling zleti proti vratom, Leander Dendoncker , z jasno glavo, norMorgan Gibbs-White , ki jih hrani Adama Traore, bi se lahko pretvoril.

(Te zgodbe ni uredilo osebje Top News in je samodejno ustvarjeno iz sindiciranega vira.)