Soccer-Man City je preživel hat-trick Nkunku in premagal Leipzig s 6-3

Grealish je nato dosegel čudovit samostojni gol, s katerim je označil svoj prvi evropski klubski nastop, zbral žogo na levem boku in zavihal v notranjost, preden je Peter Gulacsi s skokovitim strelom v daljši kot dobil priložnost. Zagotovo je bilo to, da je bilo navijačem Cityja odpuščeno razmišljanje, toda francoski napadalec Nkunku je znova ohranil igro in svoj hat-trick dopolnil z ostro vožnjo, potem ko ga je postavil Yussuf Poulsen.

ManchesterCity , v zadnji sezoni lige prvakov drugouvrščeni, zdrobljen RBLeipzig 6-3 v razburljivi tekmi skupine A v sredo kot Christopher Nkunku dosegel hat-trick za Nemce stran. To je bila zelo zabavna tekma na stadionu Etihad in čeprav Cityju managerGuardiola bo zadovoljen s tremi točkami, ki ga bodo skrbeli za prostore, ki jih je njegova ekipa zapustila Nemcem stran za izkoriščanje na odmoru.

Nkunku je postal šele četrti igralec, ki je dosegel ligo prvakov trojne in končal na strani poražencev in si je zaslužil nagrado za igralca tekme kot Leipzig pokazal pravi duh, da se bo še naprej boril proti impresivni ognjeni moči Cityja. BranilecNathan Ake putCity v 16. minuti z glavo Jacka Grealisha kotu in gostitelji so 12 minut kasneje podvojili Kevin De Bruyne ustvaril čudovito spretnost, da je tri branilce pustil mrtve, preden je njegov globoki križ Leipzig z glavo usmeril v svojo mrežo brani Nordija Mukieleja.

Leipzig se je vrnil v igro z 42. minuto z glavo Nkunkuja, le za City obnoviti prednost dveh zadetkov ob polčasu.Lukas Odločeno je bilo, da je Klostermann ravnal, potem ko je sodnik odšel do nadzornika na igrišču, da bi preveril incident, in Riyad Mahrez dobil domači strel.

Leipzig se ni odvrnil, Nkunku pa je v 51. minuti znova znižal primanjkljaj z udarcem z glavo iz odličnega Španca vezistDani Olmo. Grealish je nato dosegel čudovit solo cilj, s katerim je zaznamoval svojega prvega evropskega klubski nastop, zbral žogo na levem boku in zavihal v notranjost, preden Peter Gulacsi ni imel možnosti s strelom v daljši kot.

To je bilo zagotovo to, City oboževalcem bi bilo mogoče odpustiti razmišljanje, a spet francoski napadalec Nkunku je ohranil igro in svoj hat-trick zaključil z ostro vožnjo, potem ko ga je postavil Yussuf Poulsen. Neverjetno, City se je takoj odzval z neustavljivo portugalsko vožnjo na dolge razdalje polno nazajJoao Cancelo in vsi upi, da so se obiskovalci vrnili, so se končali, ko so se pri nekdanjem Cityju spustili na 10 moških vratar Angelino je bil izključen v 79. minuti.

Nadomestni Gabriel Jesus je dodal šesto iz bližine pet minut od časa.City vodil skupino na treh točkah po Parizu St Germain v svojem prvem delu so imeli v klubu Brugge neodločeno 1: 1.

(Te zgodbe ni uredilo osebje Top News in je samodejno ustvarjeno iz sindiciranega vira.)