Nogometni Falcao je na prvencu Raya Vallecana zadel za zmago nad Getafejem

'Sanjal sem, da bom prišel na igrišče in zadel, moji soigralci pa so me zelo spodbudili.' Trener Raya Andoni Iraola je dodal: 'Vsi vemo, kaj lahko stori na tem območju, in to želimo kar najbolje izkoristiti ter žogo čim bolj pripeljati do Falcaa. 'Prišel je sem, da bi pomagal ekipi in se čim prej vključil.

• Država:
  • Španija

Radamel Falcao je dosegel zadetek ob vrnitvi v Španijo nogomet v soboto, ki je kronal impresivno domačo zmago s 3: 0 za svojega novega RayoVallecana o Madridu sosedovGetafe v LaLigi. 35-letni nekdanji AtleticoMadrid , Chelsea , Manchester United , ASMonaco in Porto napadalec je potreboval le 10 minut, da je vplival, ko je bil predstavljen v drugem polčasu.

Kolumbijski se je v 81. minuti zataknil za prečno žogo Pathe Ciss in jo zabil v skrajni kot, da bi Rayo dosegel tretji zadetek, potem ko jim je Oscar Trejo pokazal vodstvo s kaznijo iz devete minute, Ciss pa je v 78. minuti z glavo dosegel gol. Zmaga je Rayu s petih tekem odnesla sedem točk, a je zapustil Getafe dno lestvice brez točk in je pritisnilo na trenerja Michela.

'Zelo sem vesel in hvaležen tem navijačem, ki so nam dali tako veliko podporo,' je novinarjem dejal Falcao. 'Sanjal sem, da bom prišel na igrišče in zadel, moji soigralci pa so me zelo spodbudili.' Trener Raya Andoni Iraola je dodal: 'Vsi vemo, kaj lahko stori na tem območju, in to želimo kar najbolje izkoristiti ter žogo čim bolj pripeljati do Falcaa.

'Prišel je sem, da bi pomagal ekipi in se čim prej vključil. Treniral je zelo dobro in dosegel gol, ki je končal igro. Z njim moramo še naprej sodelovati. ' Falcao se je Rayu kot prosti igralec pridružil v začetku tega meseca, potem ko so ga zaradi Turčije izgnali iz Galatasaraya finančne težave kluba.

Dosegel je 52LaLiga zadetkov v dveh sezonah z Atleticom med letoma 2011 in 2013, v katerih je pomagal tudi Madridu zmagal v ligi Evropa , Superpokal UEFA in Copa del Rey.

(Te zgodbe ni uredilo osebje Top News in je samodejno ustvarjeno iz sindiciranega vira.)